Ana sayfa

Shenzhen Hongzhou Technology Co.,Ltd

iyi kalite İnteraktif bilgi noktası satış için
iyi kalite İnteraktif bilgi noktası satış için
Kalite ve şartname, İyi İş dalında beklentilerimizi aşan son kiosktan memnuniyet duyuyoruz.

—— James, ABD'den

Hongzhou süper verimli bir ekibe sahiptir, her zaman hızlı tepki verirler ve zamanında teslim ederler.

—— Arjantin'den Garcé

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Hongzhou Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Shenzhen Hongzhou Technology Co.,Ltd Shenzhen Hongzhou Technology Co.,Ltd Shenzhen Hongzhou Technology Co.,Ltd Shenzhen Hongzhou Technology Co.,Ltd Shenzhen Hongzhou Technology Co.,Ltd Shenzhen Hongzhou Technology Co.,Ltd Shenzhen Hongzhou Technology Co.,Ltd Shenzhen Hongzhou Technology Co.,Ltd
Phoniex Building Bükme Makinası KIOSK ASSEMBLY LINE CNC bending line Assembly workshop Assembly workshop 2 reklam kiosk

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Dünya çapında
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 70% - 80%
Hongzhou, ISO9001: 2008 sertifikalı Hi-tech şirketi, araştırma, tasarım, üretim ve self servis Kiosklar için eksiksiz bir çözüm sağlama konusunda uzmanlaşmış, önde gelen bir global self-servis Kiosk / ATM üretici ve çözüm sağlayıcısıdır.


Güçlü bir self-servis terminal ürün geliştirme, yazılım desteği ve sistem entegrasyon kabiliyetine sahibiz ve müşterinin bireysel ihtiyacına göre özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.
Bir dizi önde gelen hassas sac ve CNC takım tezgahı ekipmanı ve modern self servis terminal elektronik montaj hatları ile donatılmış olan ürünümüz CE, FDA, ROHS, FCC, CCC, IP65 vb. Tarafından onaylanmıştır.


Self servis terminal ürünümüz ve çözümümüz, dikey entegre seri üretim kapasitesi, düşük maliyetli yapı ve sıra dışı müşteri işbirliğiyle, yalın düşüncede temel alınarak tasarlanmış ve üretilmiştir, müşterinin isteğine göre müşterinin isteğine hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. tek duraklı self servis terminal çözümü.


Hongzhou yüksek kaliteli ürün ve self-servis terminal çözümü 90'dan fazla ülkede hem yerel hem de küresel pazarlarda popüler, finansal self-servis kiosk, ödeme kiosk, perakende sipariş kiosk, bilet / kart veren kiosk, multi-medya terminalleri, ATM / ADM / CDM, yaygın olarak bankada ve menkul kıymetler, trafik, otel, perakende, iletişim, tıp, sinemada kullanılmaktadır.

İletişim bilgileri
Shenzhen Hongzhou Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Apollo Chan

Tel: 86-755-3686-9189

Faks: 86-755-3669-2576

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)